V startup svetu uspeh pogosto ne temelji le na odličnih idejah, temveč na sposobnosti učinkovitega sodelovanja in komunikacije z drugimi. Na delavnici z Anjo Žagar bomo raziskali, kako lahko poznavanje lastnega osebnostnega tipa in tipov osebnosti vaših sodelavcev, poslovnih partnerjev, investitorjev ali strank pripomore k boljšemu razumevanju, prilagodljivosti in uspešnemu sodelovanju.
Na delavnici boste:
- reševali hitri osebnostni test, s katerim boste spoznali svoj osebnostni tip,
- izvedeli, kako vaša prirojena osebnost vpliva na vaš način vedenja in komunikacije v poslovnem okolju,
- spoznali, kako prepoznati osebnostne tipe vaših sogovornikov ter prilagoditi način komunikacije, da boste učinkoviteje gradili odnose,
- dobili praktične napotke, kako premagovati izzive, ki jih prinašajo različni tipi osebnosti v podjetništvu, še posebej na področju medosebne in prodajne komunikacije.
Anja Žagar bo s svojimi bogatimi izkušnjami in primeri iz prakse vodila delavnico, ki vam bo omogočila globlji vpogled v dinamiko timskega dela in medosebnih odnosov.
Delavnica je primerna za vse, ki želijo izboljšati komunikacijo in uspešno sodelovati v startup svetu.
PREDAVATELJICA:
Anja Žagar je univerzitetna diplomirana ekonomistka, podjetnica, predavateljica in strokovnjakinja na področju poslovne komunikacije, vodenja ter poznavanja osebnostnih tipov. Ustanovila je podjetje Valentia d.o.o., ki se ukvarja z izobraževanji in delavnicami, osredotočenimi na izboljšanje učinkovitosti timskega dela in medosebnih odnosov skozi razumevanje osebnostnih tipov. S svojimi programi pomaga podjetjem izboljšati prodajo, komunikacijo in vodenje z uporabo inovativnih orodij za delo z ljudmi.
Njene izkušnje vključujejo tudi mentoriranje podjetij pri razvoju potenciala zaposlenih, kar Anja podpira s številnimi praktičnimi primeri in več kot 60 članki, ki jih je napisala na temo prodaje, podjetništva in osebnostne rasti.
KDAJ: 8.10.2024 od 9. do 12. ure
KJE: LUI, Vojkova cesta 63, Ljubljana
Dogodek je brezplačen, prijava je obvezna.
Aktivnost se izvaja v okviru JR Start-up konzorcija in jo financirata Republika Slovenija in Evropska unija in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju od 2021 do 2027